Producenci
Czyściwo przemysłowe celulozowe 2 warstwowe Papernet rolka 232 mb
Opis
Rozlane płyny, zabrudzone okna i konieczność szybkiego osuszenia rąk lub powierzchni wymagają specjalistycznego działania, którego nie zapewni zwykły ręcznik papierowy. Rozwiązaniem jest Czyściwo przemysłowe celulozowe 2 warstwowe Papernet rolka 232 mb – niezawodny środek, który od lat jest synonimem maksymalnej chłonności i wytrzymałości. Ten wszechstronny produkt nie tylko skutecznie radzi sobie w najtrudniejszych warunkach, ale dzięki miękkiej, białej celulozie gwarantuje również bezpieczeństwo – nie rysuje czyszczonych powierzchni. To produkt obowiązkowy dla każdego, kto ceni sterylną czystość i wydajność w miejscu pracy, niezależnie od branży.
Czyściwo przemysłowe celulozowe 2 warstwowe Papernet
Dlaczego warto wybrać ten produkt? Czyściwo przemysłowe Papernet (kod: 402059) wyróżnia się zaawansowaną strukturą wykonaną w 100% z 2-warstwowej, czystej celulozy, dzięki czemu jest niezwykle wytrzymałe na rozdarcia, nawet po namoczeniu. Jego wielozadaniowa, lekko perforowana formuła sprawdza się doskonale nie tylko przy wycieraniu ciężkich zabrudzeń w warsztatach samochodowych czy przy auto detailingu, ale także w przemyśle spożywczym. Produkt posiada oficjalne dopuszczenie do kontaktu z żywnością. To jedna rolka (aż 232 metry bieżące!), która przywraca blask i usuwa rozlane płyny szybko i bez pozostawiania smug czy zarysowań.
Zamów Czyściwo przemysłowe celulozowe 2 warstwowe Papernet w hurtowni chemii profesjonalnej iZawszeCzysto i przekonaj się, jak łatwo można zadbać o higieniczną czystość oraz najwyższy standard pracy w Twojej firmie.
Pasuje do dozowników/wieszaków:
Parametry:
| Numer katalogowy | 402059 |
| Kolor | biały |
| ilość warstw | 2 |
| Długość rolki | 232 mb |
| Ilość odcinków | 760 |
| Wymiary listków | 25,7 x 30,5 cm |
| Średnica rolki | 27 cm |
| Średnica otworu (gilzy) | 6 cm |
| Gramatura | 18g/m2 |