Producenci
Dozownik do papieru toaletowego Tork SmartOne® mini biały
Opis
Dozownik do papieru toaletowego Tork 681000 – naścienny dozownik dedykowany do papieru toaletowego centralnego dozowania w systemie SmartOne®. Wykonany jest z wytrzymałego tworzywa ABS w kolorze białym.
Posiada specjalny system dozowania pojedynczych listków ręcznika, co ogranicza zużycie. Konstrukcja dozownika umożliwia dotknięcie tylko tego listka ręcznika, który używamy, więc zapewnia higienę na najwyższym poziomie.
Dozownik zamykany jest na uniwersalny kluczyk pasujący do wszystkich dozowników Tork. Jest wygodny i komfortowy w użyciu. Jest szczelny, chroni ręcznik przed zalaniem. Posiada okienko, przez które widać gdy papier się kończy.
Papier pasujący do dozownika:
Parametry:
| Numer katalogowy | 681000 |
| Materiał | tworzywo sztuczne ABS |
| Kolor | biały |
| Wysokość | 22 cm |
| Szerokość | 22 cm |
| Długość | 15,6 cm |
| System otwierania | kluczyk |
| Przeznaczenie | do zawieszenia na ścianie |