Producenci
Dozownik do ręczników papierowych w składce ZZ Tork mini czarny
Opis
Szukasz eleganckiego i kompaktowego rozwiązania do suszenia dłoni w swojej łazience? Dozownik do ręczników papierowych w składce ZZ Tork mini czarny (model 553108) to doskonały wybór, który łączy w sobie nowoczesny design z niezawodną funkcjonalnością. Wybierając nasze profesjonalne dozowniki do ręczników papierowych, zyskujesz pewność, że wyposażenie Twojego lokalu przetrwa długie lata intensywnego użytkowania, a głęboki czarny kolor doda wnętrzu prestiżowego i nowoczesnego charakteru.
Dozownik do ręczników Tork 553108
Naścienny model w wersji mini został stworzony z myślą o toaletach o mniejszym i średnim natężeniu ruchu, gdzie każdy centymetr przestrzeni ma znaczenie. Podobnie jak inne zaawansowane dozowniki i podajniki z naszej hurtowni, urządzenie to wykonano z niezwykle odpornego na uderzenia tworzywa sztucznego ABS. Przemyślana konstrukcja umożliwia niezwykle łatwe i szybkie uzupełnianie wkładów ze standardową składką ZZ, a system zamykania na uniwersalny kluczyk Tork skutecznie zabezpiecza zawartość przed dostępem osób niepowołanych i kradzieżą papieru.
Zamów Dozownik do ręczników papierowych w składce ZZ Tork mini czarny w hurtowni środków czystości iZawszeczysto i ciesz się nienagannym wyglądem swojej łazienki każdego dnia. Postaw na sprawdzoną jakość, która łączy skuteczną funkcjonalność z doskonałym, czarnym designem.
Ręcznik pasujący do dozownika:
- Ręcznik papierowy w składce, biały, 2-warstwowy, celuloza 21 x 22 cm, 3150 sztuk
- Ręcznik papierowy w składce Papernet, biały 24 x23 cm 3150 sztuk
Parametry:
| Numer katalogowy | 553108 |
| Materiał | tworzywo sztuczne ABS |
| Kolor | czarny |
| Wysokość | 29 cm |
| Szerokość | 33 cm |
| Długość | 15,5 cm |
| System otwierania | kluczyk |
| Przeznaczenie | do zawieszenia na ścianie |