Producenci
Papier toaletowy Papernet m. rolka 2 warstwowy makulatura rolka 55 mb 500 odc (Flower terra)
Opis
Papier toaletowy w małej rolce Papernet 416618 (Flower terra) to dobrej jakości papier toaletowy w małej rolce. Wykonany jest z 2-warstwowej makulatury w kolorze białym w 65%. Papier jest delikatny, lekko perforowany, wydajny i wytrzymały, dzięki czemu sprawdzi się nie tylko w użytku domowym, ale również w obiektach rekreacyjnych o wyższym standardzie.
Pasuje do wszystkich standardowych uchwytów i dozowników na papier w małej rolce.
Rolka ma 55 mb i zawiera 500 listków, co odpowiada 2-3 standardowym rolkom papieru.
Opakowanie handlowe zwiera 6 opakowań, czyli 48 rolek papieru.
Parametry:
| Numer katalogowy | 416618 |
| Materiał | makulatura |
| Kolor | biały 65% |
| Ilość warstw | 2 |
| Długość rolki | 55 mb |
| Ilość odcinków | 500 |
| Wymiary listków | 9,7 x 11 cm |
| Średnica rolki | 12,7 cm |
| Średnica otworu (gilzy) | 4,2 cm |
| Gramatura | 16,5 g/m2 |