Producenci
Ręcznik papierowy w roli Papernet 2 warstwowy celuloza 50 mb
Opis
Mokre plamy i konieczność szybkiego osuszenia rąk lub powierzchni roboczych wymagają niezawodnego działania. Rozwiązaniem jest Ręcznik papierowy w roli Papernet 2 warstwowy celuloza 50 mb. To sprawdzony produkt gwarantujący wyjątkową chłonność i miękkość na co dzień. Ten uniwersalny artykuł nie tylko doskonale zbiera rozlane płyny, ale dzięki wykonaniu z czystej białej celulozy zapewnia również pełne bezpieczeństwo w kontakcie z żywnością. To absolutna podstawa dla każdego ceniącego sterylną czystość oraz maksymalną wydajność w kuchni i miejscu pracy.
Ręcznik papierowy w roli Papernet 2 warstwowy
Dlaczego warto wybrać ten produkt? Ręcznik Papernet o kodzie 402414 wyróżnia się strukturą z dwóch warstw czystej celulozy. Dzięki temu jest bardzo chłonny i jednocześnie niezwykle miękki w dotyku. Jego uniwersalna forma sprawdza się doskonale jako wyposażenie kuchni oraz jako wkłady do dozowników centralnego dozowania w rozmiarze mini. Wybierając sprawdzone ręczniki papierowe z naszej oferty zyskujesz gwarancję łatwego odrywania listków i oszczędności miejsca. To jedna kompaktowa rolka o długości 50 metrów bieżących przywracająca błyskawicznie porządek i higienę.
Zamów Ręcznik papierowy w roli Papernet 2 warstwowy celuloza 50 mb w hurtowni chemii Gospodarczej iZawszeCzysto i przekonaj się jak łatwo można zadbać o najwyższy standard higieny w Twojej firmie.
Parametry:
| Numer katalogowy | 402414 |
| Kolor | biały |
| Ilość warstw | 2 |
| Długość rolki | 50 mb |
| Ilość odcinków | 143 |
| Wymiary listków | 20 x 35 cm |
| Średnica rolki | 16,8 cm |
| Średnica otworu (gilzy) | 5,1 cm |
| Gramatura | 21 g/m2 |