Producenci
Ręcznik papierowy w roli systemowy Papermet Special 2 warstwowy 2x21g/m2 celuloza biały rolka 140 mb
Opis
Ręcznik systemowy Papernet Autocut w roli 403829 – wykonany jest z 2-warstwowej czystej celulozy w kolorze białym. Jest miękki i delikatny, sprawdza na sucho i na mokro w różnych gałęziach przemysłu. Można go używać w domu, w gastronomii, w hotelach, pensjonatach, salonach fryzjerskich.
Przeznaczony jest do dozownika z automatycznym systemem dozowania ręczników w roli Autocut 416142, który pozwala na oszczędności w zużyciu papieru oraz zapewnia higienę.
Ręcznik jest mocny i wydajny, o gramaturze 2x21g/m2.
Opakowanie handlowe zawiera 6 rolek ręcznika po 140 mb.
Podana cena jest za jedno opakowanie, czyli 6 rolek papieru.
Parametry:
| Numer katalogowy | 403829 |
| Materiał | czysta celuloza |
| Kolor | biały |
| Ilość warstw | 2 |
| Długość rolki | 100 mb |
| Wysokość listka | 21 cm |
| Średnica rolki | 18,5cm |
| Średnica otworu (gilzy) | 4 cm |
| Gramatura | 18,5 g/m2 |