Producenci
TASKI Vacumat 22 T z Fixomatem kpl (fixomat, ssawa do zbierania cieczy)
Opis
TASKI Vacumat 22 T z Fixomatem (8004560) jest to profesjonalny przemysłowy odkurzacz z dużym zbiornikiem do pracy na sucho i mokro z odsysaniem. Przeznaczony jest do intensywnego użytkowania, czyszczenia, zbierania roztworu, osuszania posadzek oraz usuwania starych powłok ochronnych.
Wyposażony jest w 2 duże koła tylne, 2 małe koła skrętne oraz rączkę do prowadzenia odkurzacza z regulacją długości. Dodatkowo odkurzacz wyposażony jest w Fixomat - ssawę o szerokości 64 cm do zbierania cieczy z posadzek. Zastosowanie szerokiej ssawy w połączeniu w wózkiem, na którym umieszony jest odkurzacz powoduje, że szybkość osuszania posadzek jest znacznie wyższa w porównaniu do pracy z tradycyjnym zestawem do pracy na mokro.
Odkurzacz jest wielofunkcyjny i wszechstronny dzięki możliwości dokupienia i zmiany wyposażenia. Może być przez to stosowany do różnego rodzaju powierzchni, twardych jak i miękkich, pionowych i poziomych. Można użyć go do sprzątania bieżącego jak i gruntownego. Konstrukcja odkurzacza wykonana została z wyjątkowo odpornego tworzywa ABS odpornego na uderzenia i działanie różnych temperatur.
Parametry:
| Model | 8004560 |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) | 68 x 53 x 93 cm |
| Waga | 19 kg |
| Pojemność zbiornika na sucho/mokro | 28l/22l |
| Szerokość ściągaczki | 64 cm |
| Liczba kółek | 2 duże + 2 małe |
| Długość kabla | 15 m |
| Pobór mocy | 1000 W |
| Siła ssania | 22 kPa |
| Poziom hałasu | 64 dB |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |