Producenci
TASKI Vacumat 22 z zestawem akcesoriów do pracy na mokro
Opis
TASKI Vacumat 22 (8004270) jest to profesjonalny przemysłowy odkurzacz do pracy na sucho i mokro z dużym 22 litrowym zbiornikiem. Przeznaczony jest do intensywnego użytkowania, czyszczenia, zbierania roztworu, osuszania posadzek oraz usuwania starych powłok ochronnych. Zazwyczaj stosuje się go w zestawie z szorowarką jednotarczową Taski Ergodisc 165.
Odkurzacz jest wielofunkcyjny i wszechstronny dzięki możliwości dokupienia i zmiany wyposażenia. Może być przez to stosowany do różnego rodzaju powierzchni, twardych jak i miękkich, pionowych i poziomych. Można użyć go do sprzątania bieżącego jak i gruntownego.
Maszyna jest wydajna, odporna i trwała. Posiada pięć obrotowych kółek dzięki czemu jest bardzo zwrotny i łatwy w przemieszczaniu. Zbiornik odkurzacza posiada wygodny uchwyt pozwalający na bezproblemowe opróżnianie. Silnik ssący zabezpieczony jest podwójnym filtrem chroniącym przed zalaniem. Konstrukcja odkurzacza wykonana została z wyjątkowo odpornego tworzywa ABS odpornego na uderzenia i działanie różnych temperatur.
TASKI Vacumat 22 z zestawem akcesoriów do pracy na mokro wyposażony jest w:
- Dyszę plastikową
- Wąż ssący
- Rurę ssącą
Parametry:
| Model | 8004270 |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) | 39 x 44 x 65 cm |
| Waga | 10,5 kg |
| Pojemność zbiornika na sucho/mokro | 28l/22l |
| Liczba kółek | 5 |
| Długość kabla | 10 m |
| Pobór mocy | 1000 W |
| Podciśnienie | 22kPa |
| Poziom hałasu | 73 dB |
| Certyfikaty | Deklaracja CE, test CB |
| Klasa bezpieczeństwa | II |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |