Producenci
Dozownik do papieru toaletowego mini Jumbo Papernet czarny
Opis
Uniwersalny dozownik na papier toaletowy
Dozownik Papernet do papieru toaletowego w mini Jumbo roli 416160 – uniwersalny dozownik wykonany z antybakteryjnego tworzywa ABS w kolorze czarnym. Przeznaczony jest do dozowania papieru toaletowego w mini Jumbo roli o średnicy 18 -19 cm. Jest kompatybilny ze wszystkimi dostępnymi na rynku papierami toaletowymi w rozmiarze mini Jumbo. Można go zamontować na ścianie w każdej łazience.
Zamykany dozownik do papieru toaletowego
Dozownik zamykany jest na kluczyk, posiada okienko przez które widać ilość papieru oraz posiada gładkie zaokrąglone rogi. Jest funkcjonalny i wygodny w użytkowaniu. Łatwo można w nim uzupełnić papier czy wyczyścić w środku.
Parametry dozownika Papernet:
| Numer katalogowy | 416160 |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne ABS |
| Wysokość | 24,9 cm |
| Szerokość | 25,7 cm |
| Długość | 14,8 cm |
| Max średnica rolki | 22 cm |
| System otwierania | kluczyk |
| Przeznaczenie | do zawieszenia na ścianie |