Producenci
Papier toaletowy w mini Jumbo roli Papernet biały 120 mb 2 warstwy makulatura
Opis
Intensywnie eksploatowane toalety publiczne, firmowe i restauracyjne wymagają rozwiązań, które łączą wytrzymałość z bardzo ekonomicznym zużyciem. Papier toaletowy w roli Mini Jumbo Papernet (kod 411499) to sprawdzony produkt wykonany z dwuwarstwowej, solidnej makulatury w estetycznym, białym kolorze. Wybierając profesjonalne papiery toaletowe z naszej oferty, zapewniasz użytkownikom odpowiedni komfort, jednocześnie optymalizując koszty codziennego utrzymania higieny w swoim obiekcie.
Papier toaletowy Mini Jumbo Papernet do wydajnego wyposażenia sanitariatów
Mimo ekologicznego charakteru i zastosowania surowców wtórnych, wstęga papieru jest miękka, delikatna w dotyku i odporna na przypadkowe rwanie. Niezawodne wkłady do dozowników muszą gwarantować rzadszą potrzebę uzupełniania zapasów przez personel sprzątający, dlatego każda rolka z tej serii oferuje aż 120 metrów bieżących materiału. Dodatkowo papier posiada lekką perforację, która ułatwia równomierne odrywanie listków i zapobiega marnowaniu produktu.
- Opakowanie handlowe: Zgrzewka zawiera 12 sztuk rolek.
- Uwaga: Podana cena na karcie produktu dotyczy jednego pełnego opakowania (12 rolek).
Rolka o długości 120 mb wystarcza na długo i pasuje do wszystkich dostępnych na rynku dozowników w rozmiarze Mini Jumbo. Można go założyć do dozowników:
- Dozownik Papernet do papieru toaletowego mini Jumbo czarny
- Dozownik Papernet do papieru toaletowego mini Jumbo biały
Zamów papier toaletowy w roli Mini Jumbo Papernet w hurtowni środków czystości iZawszeczysto i zadbaj o nieprzerwaną dostępność środków higienicznych w swoich toaletach. Postaw na ekologiczne i wysoce ekonomiczne rozwiązanie dla biznesu.
Parametry:
| Numer katalogowy | 411499 |
| Materiał | makulatura |
| Kolor | biały |
| Ilość warstw | 2 |
| Długość rolki | 120 mb |
| Ilość odcinków | 394 |
| Wymiary listków | 9,5 x 30,5 cm |
| Średnica rolki | 18,5 cm |
| Średnica otworu (gilzy) | 6 cm |
| Gramatura | 16,5 g/m2 |