Producenci
Dozownik do papieru toaletowego w mini Jumbo roli Tork stal nierdzewna
Opis
Dozownik do papieru toaletowego w mini Jumbo roli Tork 460006 - uniwersalny dozownik wykonany ze stali szlachetnej pokrytej specjalną powłoką przeciw odbijaniu się palców. Przeznaczony jest do dozowania papieru toaletowego w mini Jumbo roli o średnicy 18 -19 cm. Jest kompatybilny ze wszystkimi dostępnymi na rynku papierami toaletowymi w rozmiarze mini Jumbo. Można go zamontować na ścianie w każdej łazience.
Dozownik zamykany jest na uniwersalny kluczyk pasujący do wszystkich dozowników Tork. Posiada innowacyjny uchwyt. Który zapobiega luźnemu rozwijaniu się rolki oraz okienko przez które widać ilość papieru. Jest funkcjonalny i wygodny w użytkowaniu. Łatwo można w nim uzupełnić papier czy wyczyścić w środku.
Papiery pasujące do dozownika:
- Papier toaletowy celmetto Mini Jumbo roli biały 2-warstwowy celuloza 120 mb
- Papier toaletowy celmetto Mini Jumbo roli Papernet 2-warstwowy celuloza 140 mb
- Papier toaletowy celmetto Mini Jumbo roli Papernet Biotech 2-warstwowy celuloza 140 mb
- Papier toaletowy celmetto Mini Jumbo roli biały 2-warstwowy makulatura 120 mb
Parametry:
| Numer katalogowy | 460006 |
| Materiał | stal szlachetna |
| Kolor | stalowy |
| Wysokość | 25,5 cm |
| Szerokość | 35,5 cm |
| Długość | 13,3 cm |
| System otwierania | kluczyk |
| Przeznaczenie | do zawieszenia na ścianie |