Producenci
Papier toaletowy w mini Jumbo roli Papernet rolka 2 warstwowy celuloza rolka 140 mb
Opis
Utrzymanie nienagannego standardu higieny w łazienkach o dużym natężeniu ruchu wymaga stosowania materiałów eksploatacyjnych które łączą niesamowitą wydajność z komfortem użytkowania. Papier toaletowy w mini Jumbo roli Papernet o długości 140 mb to profesjonalny produkt wykonany z wysokogatunkowej dwuwarstwowej celulozy który stanowi idealną odpowiedź na potrzeby biur restauracji oraz placówek medycznych. Wybierając ten miękki i wytrzymały papier dbasz o pozytywny wizerunek swojej firmy oraz wygodę każdego użytkownika. Inwestycja w sprawdzone papiery toaletowe Jumbo pozwala znacząco ograniczyć częstotliwość wymiany rolek co przekłada się na realne oszczędności czasu personelu sprzątającego. Solidnie dobrany dozownik do papieru toaletowego w systemie Mini Jumbo gwarantuje że wkład pozostanie czysty i gotowy do użycia aż do ostatniego listka.
Dwuwarstwowy i chłonny papier toaletowy Papernet 140 mb
Ten wysokogatunkowy wyrób o kodzie 402297 został stworzony z myślą o najbardziej wymagających lokalizacjach gdzie liczy się niezawodność. Wykonano go z dwóch warstw czystej selekcjonowanej celulozy w kolorze śnieżnej bieli co zapewnia mu doskonałą wytrzymałość przy zachowaniu delikatności dla skóry. Lekka perforacja pozwala na precyzyjne odrywanie listków co skutecznie zapobiega nadmiernemu zużyciu materiału.
Rolka o imponującej długości 140 metrów bieżących wystarcza na długo i pasuje do wszystkich dostępnych na rynku dozowników w rozmiarze Mini Jumbo. Można go bez żadnych problemów założyć do następujących urządzeń:
- Dozownik Papernet do papieru toaletowego mini Jumbo czarny
- Dozownik Papernet do papieru toaletowego mini Jumbo biały
Zamów dwuwarstwowy papier toaletowy w mini roli Jumbo marki Papernet w hurtowni środków czystości iZawszeczysto i przekonaj się jak prosto można zadbać o najwyższy standard sanitarny w Twoim przedsiębiorstwie. Wybierz produkt który łączy w sobie prestiżowy wygląd z niezawodną trwałością przy każdym użyciu
Opakowanie handlowe zawiera 12 rolek papieru.
Podana cena jest za jedno opakowanie papieru toaletowego.
Parametry:
| Numer katalogowy | 402297 |
| Materiał | czysta celuloza |
| Kolor | biały |
| Ilość warstw | 2 |
| Długość rolki | 140 mb |
| Ilość odcinków | 459 |
| Wymiary listków | 9,5 x 30,5 cm |
| Średnica rolki | 19,5 cm |
| Średnica otworu (gilzy) | 6 cm |
| Gramatura | 16,5 g/m2 |